SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATLARI

Su kaçağı tespiti fiyatları, verilmeden önce arızanın yeri cihazlar ile bulunmalıdır. Temiz su borularındaki arızalar pis su tesisatına göre daha masrafsızdır. Çünkü arızanın olduğu yer kırılıp nokta tamiri gerçekleştirilir. Pis su tesisatı için durum maalesef aynı değildir ve bu nedenle bölgesel tadilat işlemi uygulanmalıdır.

Su kaçağı tespiti fiyatları, Özgüven Tesisat, uzun yıllardır hizmet veren uzman tesisatçılara sahiptir. Gelişmiş cihazlar sayesinde su kaçağı bulmak daha kolay bir hale gelmiştir. Su tesisatındaki kaçakları tespit etmede firmamız %100 başarı yakalamıştır. Firmamız yaptığı tespit çalışması sonucunda tesisatınızda var olan kaçağı bulamaz ise herhangi bir ücret talep etmemektedir.
Not: Tesisatın ölçümü ve kontrolü sonrasında tesisatlarınızın sağlam olduğu kesinleşmiş ise bu durumda yapılan çalışmaya dair rapor yazılır ve servis ücreti talep edilir.

SU KAÇAĞI TESPİTİ KAYSERİ

Su Kaçağı Tespiti Kayseri, Firmamız tarafından su kaçağı arızası sebebiyle yapılan onarım ve tadilat çalışmalarına 1 yıl garanti verilmektedir. Tadilat çalışmasından sonra meydana gelebilecek sorunlar firmamızdan dolayı kaynaklandığı belirlendiği taktirde sizden tekrar ücret talep edilemez.

Su Kaçağı Tespiti Kayseri, Su kaçağını tespit etmede herhangi bir kırma dökme olmamaktadır. Su kaçağını kameralı sistemle tespit edilir ve böylelikle arızalı olan bölge görüntülenir. Firmamızın sunduğu kameralı su kaçağı tespiti hizmeti sayesinde ekstra masraflarla uğraşmazsınız.

SU KAÇAĞI TESPİTİ HİZMETİ KAYSERİ

Su kaçağı tespiti hizmeti Kayseri, Binanızda su kaçağı var , tamir etmek istiyorsunuz fakat su kaçağının yerini bir türlü bulamıyorsunuz. Çok sıkıntılı bir durum ve çaresizce kırıp döküleceğini düşünüyorsunuz.
Halbuki sahip olduğumuz son teknoloji su kaçağı tespit cihazı ile kaçak noktasını tespit ederek binanıza verilebilecek en az zararla tamirini ve tadilatını yapıyoruz.

Su kaçağı tespiti hizmeti Kayseri, Su kaçak cihazı ile yapılan su kaçak tespiti ve su sızıntısı arama çalışmalarında cihaz kaçak bölgeyi bulduğunda uyarı sinyali verir.  Bu şekilde tespit ederiz.

SU KAÇAĞI TESİSATÇISI TESPİTİ

KAÇAĞI TESİSATÇISI TESPİTİ, Konut tesisatınızı yeni yaptırmış olmanız su sızıntısı veya kaçağı olmayacak anlamına gelmez yeni tesisatlarda bile düzgün yapıştırma yapılmayan plastik boru tesisatlarındaki ek yerlerinde basınçtan dolayı atmalar olabilir.

KAÇAĞI TESİSATÇISI TESPİTİ, Geçmişte su kaçağını bulmak için deneme yanılma tahmin yöntemi gibi bir çok zorlu yöntemlerle mücadele ediyorduk ve bu da işimizi zorlaştırıyor ve bize çok pahalıya mal oluyordu.
ÖZGÜVEN Tesisat ile su kaçak tespiti ve tamiri çok kolay ve cazip fiyatlarla.
Üstelik 1 yıl garantili.

SU KAÇAĞI TESPİT EDEN TESİSATÇILARI

su kaçağı tespiti fiyatını 20 tl olarak veren firmalardan kaçınınız.

O tesisatçı su sızıntısını bulmak için her tarafı kırıp döker ve size çok iş yaptığını söyleyerek sizden gereğinden fazla maliyet çıkartır.

Tamir ettiğini söylediği kısımda bir sorun olduğunda tekrardan çağırdığınızda gelmeyecektir. Böyle bir durumla karşılaşmak canınızı çok sıkacaktır.

Bu durumla karşılaşmamak için su kaçağınız mahalle tesisatçılarına güvenip bırakmaktansa işinin uzmanı yılların deneyimi ve uzman ekip ve ekipmanlarıyla ÖZGÜVEN TESİSAT olarak bize ulaşın. Böyle durumlarda irtibat numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Hiçbir kırıp-dökme işlemi yapmadan yurt dışından ithal edilen teknolojinin en gelişmiş cihazlarımızla sorun olan bölgeyi tespit ederek sorun olmaktan çıkartıyoruz.


Call Now Buttonhemen ara