KLOZET VE SİFON TAMİRİ

Klozet Sifon Tamiri Kayseri, klozetlerin tıkanmasına zamanla biriken katranlaşan yağlar öncülük etmektedir.. Evlerimizin yapısı itibari ile kimi zaman lavabo gider hatlarında oluşan çöküntüler yıpranmalar da sebebiyet verdiği gözlemlenmektedir.. Hatta İnşaat zamanında bu giderlere kaçırılan harçlar da belirli bir zaman sonra tekrar nükta etmekte olup klozet tıkanıklığına sebebiyet vermektedir…TESİSAT Klozetlere atılan pislikler zamanla donup borularda tıkanıklıklara sebebiyet verebilir.

KLOZET TAMİRİ

Klozet tamiri, parça değişimi ihtiyaçlarınızı uzman kadromuz ve son sistem ekipmanlarımız ile üstleniyoruz.

Aklınızdaki işlemleri gerçekleştirmek için gönül rahatlığı ile bizlerle irtibata geçin.
Uzman kadromuz aynı gün adresinizde olup çalışmalara başlasın.
Klozet kapaklarının değişimi bağlantılı olan sifonların bakım ve tamir işlemleri için hemen arayabilirsiniz.
Sadece bir gün içinde pratik dikkatli ve çözüm odaklı çalışarak işlerimizi en kısa sürede eksiksiz bitiriyoruz.

Klozet Tamiri, Çok cazip fiyatlar ve kapıda kart ile ödeme avantajları ile bütçenizi zorlamadan aklınızdaki klozet ve sifon tamir değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İşlem sırasında ortamda bulunan eşyalarınızda meydana gelebilecek istenmeyen hasar ve zararlardan firmamız sorumludur kesinlikle müşterilerimize yansıtılamaz.

SİFON TAMİRİ

Sifon tamiri , yada montajı yaptırmak istiyorsanız Tüm yedek parçaları elimizde mevcuttur taharet çubuğunda sorun varsa hortumlarından su kaçırıyorsa klozet içine sürekli su kaçırıyorsa kapağını değiştirmek istiyorsanız sifonu çektikten sonra su akmayı kesmiyorsa musluğunda bir sorun varsa klozetin şamandırası su kesmiyorsa sürekli doluyor gibi ses veriyorsa klozet kapağı kırıldı değişmesi gerekiyorsa, klozetin altından su çıkıyorsa tıkanıksa kısacası klozet tamiri ile alakalı bir sifon tamiri sorununuz varsa bizi arayabilirsiniz.

Evinizde İşyerinizde Su Kaçağı Varsa Kırmadan Su Kaçağını elektronik aletlerimizle noktasal olarak buluyoruz. eskiden olduğu gibi su kaçağı nerede diye fayansları sıvaları kırarak su kaçağını bulan ustalardan kendinizi koruyun. Kayseri su tesisat olarak son sistem makinelerimizle su kaçağının yerini tespit ediyor ve onarıyoruz müşterilerimizin zararlarını minimumda tutmayı ilke edinen firmamız gerekli tüm donanıma sahiptir. Sifon tamiri .


Call Now Buttonhemen ara