LAVABO VE TUVALET AÇMA

Lavabo ve Tuvalet açma, olur olmadık yerde ortaya çıkan bir tıkanıklık sorunudur. Beklenmedik bir anda oluşması, daha önceden atıkların birikmeye başlar. Lavabolar, tıkanığın giden ve genellikle bizim attığımız yabancı cisimlerden dolayı tıkanmaktadır.

Lavabo ve Tuvalet açma, atılan yabancı cisimler, içinde ki dirsek kısımlarında birikmektedir. Atıklar lavaboya ve tuvalete atılmaya devam edildikçe, tıkanıklık olayı da beklenmedik anda ya da yavaş yavaş oluşur. Lavabodan su yavaş gidiyorsa bu, tıkanıklık olayının başlangıcıdır. Lavabo ve Tuvalet açma, Lavabodan su yavaş gitmekte olup, bir süre sonra lavabodan su gitmez. Büyük oluşumu, varlığın ortaya çıkması olan, banyo ve mutfak lavabosu ile tuvalet açma nedenleri ile tıkanmalarda farklı olur.Banyo lavabo tıkanıklık açma, tıkanıklığı atık ve sabun atıklarından oluşuyor.

LAVABO VE TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA

Lavabo ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Kırmadan lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma çalışmalarında kullanacağınız hiçbir yöntem kameralı lavabo tıkanıklığı açma yöntemi kadar etkili olmaz bu yöntemi ile lavabo borusunun içi kontrol edilir ve lavabo tıkanmasının sebebi kesin olarak belirlendikten sonra kırmadan açma çalışması yapılır.

Lavabo ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Servis kaydı oluşturduğunuzda adresinize gelen Özgüven Tesisat ekipleri, lavabonun altındaki sifonu borusuna bağlandığı kısmı söker.
Lavabo altındaki borusundan içeri kameralı görüntüleme cihazının kamerasını gönderir.
Kamera, boru içindeki görüntüleri cihazın ekranına yansıtır.
Kameralı açma sayesinde, lavabo borusunun içindeki bütün sorunlar tespit edilir.

Lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma, tıkanmasına sebep olan sorun tespit edilir.
Bir cisimden kaynaklanıyorsa, tıkalı lavabo açma çalışması için mecburi robot cihaz kullanılır.
Lavabo ve Tuvalet tıkanıklığı açma Kameralı görüntüleme cihazının kamerası lavabo borusunun içinden çekip çıkarıldıktan sonra, robot cihazın yayı gönderilir.
Robot cihazın yayı gider borusu içinde dönerek ilerler.
Tıkanıklığa sebep olan cisim ya parçalanır ya da yayın ucuna dolanır ve çekip çıkarılır.

Lavabo ve Tuvalet tıkanıklığı açma, çalışması tamamlandıktan sonra görüntüleme cihazı tekrar Lavabo ve Tuvalet tıkanıklığı açma borusuna gönderilir.
Kameralı görüntüleme cihazı kullanılmasının sebebi ise lavabo tıkanıklığının tamamen açılıp açılmadığına emin olmak içindir.
Ayrıca ikinci kontrol sayesinde borusunun içinde başka sorun olup olmadığı da tespit edilir.
Tüm aşamalar bittikten sonra kırmadan çalışması kesin olarak tamamlanır.

LAVABO VE TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Lavabo Ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi, Tıkanıklığın yaşandığı bölgeye ulaşıldığında robot daha çok ileri gidemediğinden uyarı vermektedir. Bundan sonra bu aracın üstünde bulunan parça yardımı ile tıkanıklığa sebep olan cisimler ayrıştırılarak dışarı atılmaktadır. Bundan sonra bol basınçlı su ile temizleme işlemi uygulanmaktadır. Daha sonra kontrol amaçlı yine kameralı robot sisteme gönderilerek tıkanıklığa neden olan cisimlerin sistemde kalıp kalmadığına bakılmaktadır. Eğer varsa tekrar bir temizleme işleminden sonra Lavabo ve Tuvalet tıkanıklığı açma servisi ziyan vermeden işlem tamamlanmış olur. Bu işlem süresi tıkanan bölgeye göre 2-3 saat arasında değişiklik göstermektedir.


Call Now Buttonhemen ara