SU TESİSAT – TIKANIK AÇMA

Su tesisat tamir, inde kaçak mı var ACİL Mİ ?
Arızanın içinde, su kaçarken neden olan şeyler, su kaçak arızası ile ilgili bilgiler bu yazıda simgeleri. Öncelikle bir tesisatta su kaçağı çıkıyor nasıl anlarız? Karanlık dairede küflenme tavanlarda boya kabarmaları ve buna benzer lekeler olabilir. Bunların hepsi su borusunda kaçak BORU SU olarak yorumlanmıyor. 

Evimizde su kaçağı oldugunu anlarız. Su tesisat tamir
Evin tesisatında Bir kaçak Varsa herhangi bir duvar ya fayans altında katin tavanında kesinlikle ıslanma Olması Gerekir. Zaten temiz su tesisatında kaçak olduğu İÇİN aşağı kata hiç durmadan su akıntısı olur. Altına kovalar koyacak kadar çok su akar. Bir kaç tanesinde bu kaçağın cinsini açar. Fakat bazen gider borusunda Su tesisat tamir kaçak varmış gibi bir izlenim verip temiz su kaçağı olmuş.

Su tesisatında kaçak olduğu anlaşılabilir. Borunun kaynak yerinden önce ile çok küçük bir yerde sızıntı başlar ama sürekli sızıntı olmuyordur. Geceleri damlayan su bölgesi kesiliyordur. Duruma bakınca sürekli akmayan bir su şebekesi işi buna göre pis su kaçağı arızası deriz. Makine ile su borusu patlağını bulan firmalar bunun yerine temiz su kaçmasını anlayacaksınız. Küçük bir kaçak telefonda geceleri su basıncı yükseldiği için boru kaçırmaya başlar. Gündüz basınç düştüğü için kaçak ya durur ya çok az kaçırır anlaşamadı. Bu sebeplerle Su tesisat tamir kafamız karışabilir. 

TIKANIKLIK AÇMA

Tıkanıklık açma , ÖZGÜVEN TESİSAT firması olarak Kayseri’de kırmadan lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, boru tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı gibi tıkanıklık açma hizmeti vermektedir.
Kırmadan son teknolojik cihazlarla tıkanıklık açma servis araçlarıyla hizmet vermekteyiz.

Tıkanıklık açma çevremiz için büyük sorunlar doğurabilir.  Bu tıkanıklık yine yapıların zarar görmesine de neden olabilir. Bu sebeple tıkalı kanalizasyonların onarılması çok önemlidir. Kanalizasyon tıkanıklığı günümüzde teknolojik aletler yardımıyla yapılmaktadır. Bu teknolojik cihazlar sayesinde pratik ve temiz bir şekilde tıkanıklıklar temizlenmektedir.

Tıkanıklık, evlerde, ofislerde, iş yerlerinizde ya da diğer tüm binalarda kullanılan lavaboların tıkanması noktasında büyük önem taşımaktadır. Lavaboların borularında meydana gelen tıkanıklıklar suyun bile ilerlememesine yol açmaktadır.

Bu sebeple geriye kalan tek çare lavabo açma hizmeti veren bir firmaya başvurmak olmaktadır. Bu noktada marketlerde satılan lavabo aç gibi kimyasal ürünler sadece geçici bir açılma yaratacaktır. Tıkanma çok daha ciddi sebeplere bağlı olarak oluşmuş ise bunlar bile işe yaramayacaktır. İşin uzmanları tarafından gerçekleştirilen tıkanıklık açma lavabo, kanal, boru.gider açma işlemlerinde ufak bir kamera yardımı ile tıkanıklığın nedeni tespit edilmekte ve ona göre bir yöntem izlenmektedir.


Call Now Buttonhemen ara