KIRMADAN SU KAÇAĞI BULMA

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Zaman zaman herkesin başına gelebilecek olaylardan bir tanesi su kaçağıdır.

Kayseri’nin lider tesisat firması ÖZGÜVEN Tesisat’a Hoş Geldiniz.
Firmamız su tesisatlarında oluşan su kaçağı ve su sızıntılarını, teknolojik tespit cihazları ile bularak onarımını yapmaktadır. Tüm su kaçaklarını teknolojik cihazlarımız ile kırmadan, garantili  ve noktasal olarak tespit ediyoruz. Kayseri’nin her yerine servisimiz bulunmaktadır. Ekiplerimiz ile sizlere en kısa sürede ulaşmayı hedeflemekteyiz.

kaçak-su-tespiti-su-kaçağı-tespiti
KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI TESPİTİ YAPILIR.

Biz Özgüven Tesisat olarak çalıştırdığımız elemanlara bilgi veriyoruz ve tesisatla alakalı tüm eğitimlerini sağlıyoruz. Dur durak dinlemeden çalıştık ve iyi tesisatçıyı da gördük, kötü tesisatçıları da gördük. İyi tesisatçılardan kastımız şudur. İşlerini kusursuz yapan ve hasarsız, temiz bir iş sağlayan, ek tadilat işleri çıkarmayan ve müşterilerden tepki almayanlar iyi tesisatçılar diye adlandırılır.

Bir de kötü tesisatçılar vardır ki müşteriye ters tepki vererek karşı çıkanlar, evlerine veya iş yerlerine giderek tadilat masrafı çıkaranlar ve bu iş tamamdır daha ömür boyu sorun yaşamazsınız diyen üçkağıtçı sahtekarlarla dolu bir dünyada da yaşamaktayız aynı zamanda. Bu tür tesisatçılar kişiye göre fiyat biçmekteler ve alın teri dökmeden parasını almaya bakıyor.  Detaylı bir bilgi isterseniz eğer bizi arayın ve bu konuda aklınızda soru işareti kalmasın. 7/24 size kusursuz hizmet vermekteyiz ve istediğiniz her an bizimle irtibata geçebilmekte siniz.

KIRMADAN SU KAÇAĞI BULMA KAYSERİ

Eski küflenen ve paslanan demir boruların yerini zamanla plastik yalıtımlı, kaliteli ve ucuz tesisatlar almıştır.Binalar eskidikçe tesisat boruları da aynı zamanda eskiyecektir ve yıpranacaktır. Su kaçakları sorunu küçük ya da büyük olmaksızın artık yapımı çok kolay bir hâl almıştır.

Çünkü noktasal tespit yaparak sorunun ana kaynağını buluyoruz. Gelin birlikte eski kırma-dökme olaylarına son verelim. Böyle bir sorun yaşadığınız takdirde atmanız gereken en önemli adım, bu konuda uzman ekiplerimizden yardım almanızdır.

KIRMADAN SU KAÇAĞI BULMA KAYSERİ SERVİSİ

Özgüven Tesisat olarak kırmadan su kaçağı bulma işlemini oldukça kısa bir sürede duvar ve fayanslara hiçbir zarar vermeden yapıyoruz. Su tesisatları her evde olduğu gibi duvarların ve fayanslarından altından geçmektedir.

Ancak bu problemleri kırıp dökmenin bir anlamı yoktur. Son teknoloji donanımlara sahip olduğumuz için bu özel donanımlar sayesinde fayansı kırmadan ve zarar vermeden sorunlu tesisat borusuna kameralarla müdahale ediyoruz.

Eskiden mahalle tesisatçıları ellerinde hiçbir cihaz olmadan kafalarına göre hasarlar vererek duvar ve fayansları sanki evi baştan inşa ediyorlarmış gibi bir sistem uygulanırdı. Kırmadan su kaçağı bulma cihazları sayesinde ve ilaçlama yöntemleriyle bu eski kafalı çözüm yöntemlerinin hiçbirine gerek kalmayacak. Özel dinleme cihazlarımız sayesinde problemli bölgeyi tespit ederek, sizlere gereksiz yere tadilat masrafı ve zaman kaybı yaşatmayacağımızı bilmenizi belirtmekteyiz.

KIRMADAN SU KAÇAĞI BULMA TESPİTİ KAYSERİ MERKEZ

İnsanların eskiden tesisatla alakalı bir sürü başına olay gelmiştir. Tesisatçılar evlerine hiçbir teçhizatla gelmeden tespit ve onarım yapmaya çalışıyorlar. Yapayım derken de evinizde kırmadık yer bırakmıyorlar. İnsanların bu tür sıkıntılarla karşılaşmasını biz dahi istemeyiz. Su kaçakları her zaman olmasa da ara sıra karşımıza bu sorun çıkabilmektedir. Problemle de karşılaştığımız an hemen bir paniğe kapılırız ve ne yapacağımızı nereyle irtibata geçeceğimizi şaşırırız. Halbuki insanlar bu konuda yani tesisat işlerinde bilgi sahibi olsalar korkuya katılmayacaklardır.

Uzman Kadromuz
Günümüz teknolojisine uygun makina ve ekipmanlarla, konusunda uzman ekibimizle çalışıyoruz.

7/24 Hizmet
Temizlik hizmetlerimizde,7 Gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz.

Anında Müdahale
Talep edilen hizmete, söz verdiğimiz gün ve saatte başlıyor, sorunsuz bir şekilde işimizi tamamlıyoruz.


Call Now Buttonhemen ara