SIHHI TESİSAT

Sıhhi Tesisat, İnsanlar sahip olduğu yapılarda kaliteli, güvenli, malzemesi ve işçiliği iyi, deneyimli kişiler tarafından yapılmasını ister ve doğal hakları olarak iyi hizmet beklerler. Böyle yapılarınız için tesisat mühendisliğinin büyük önem arz etmektedir. Tesisatın hangi türü olursa olsun her gün kendini yenileyen ve geliştiren önemli bir uzmanlık alanıdır. Başlangıç olarak bir yapının tesisat projeleri ön çalışmalarında,bir mimar ile birlikte projelerin boru geçiş yerleri ve cihazların yerleşimi konularında çalışmalar yapılmaktadır.

Sıhhi tesisat, yapı için şart olan pis suyun atılması, atık suyun temizlenmesi, yağmur suyu tahliyesi ve yangın söndürme konularını da içerir. Sıhhi tesisat hizmet alanı bir altyapı olduğu için deneyimli firmaların; alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır, çünkü daha sonradan çıkacak bir arıza sebebiyle binanız daha fazla hasar görebilir.

KAYSERİ SU TESİSAT

Kayseri Su Tesisat, Su, yaşamın temel kaynağıdır. Ama olması gereken alanların dışına çıktığı anda problem başladı demektir. Yaşam alanlarımıza ve çalışma alanlarımıza borular vesilesiyle ulaşan suya dair iki farklı tesisat vardır. Bunlardan en önde geleni, temiz suyun musluklara geldiği temiz su tesisatı, diğeri de kullanılmış suyun tahliyesine yarayan atık su tesisatı. ÖZGÜVEN tesisat olarak, bütün su tesisatlarında profesyonel çözümler üretiyoruz. Modern makinelerimiz ve uzman kadromuzla alanımızda fark yaratıyoruz.

Yapılarda oluşacak su kaçağı, yaşam konforunu düşüreceği gibi yapıların sağlığı açısından da büyük problemler doğurur. Bu yüzden de her hangi bir su kaçağında acil müdahale edilmesi gerekir. Firma olarak Kayseri’nin bütün semtlerinde 7/24 Kayseri su tesisat çısı olarak hizmet veriyoruz. Bir telefon mesafesi kadar uzağınızdayız. İhtiyaç duyup tarafımıza ulaştığınız andan itibaren dakikalar içinde adreslerinize gelerek su kaçaklarına ve her türlü tıkanıklıklara anında müdahale ediyoruz.

Özgüven Tesisat, olarak klasik yöntemler dışında modern arıza tespit ve onarım tekniklerini kullanıyoruz. Donanımlı ekibimizle kırılmış açılması gereken hallerde noktasal yerlerde işlem yapıyor, etrafa zarar vermeden onarım işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çalışma alanlarımızda orijinaline uygun tadilatlarımızı yaparak sorunsuz alanları sizlere takdim ediyoruz.

KAYSERİ ACİL TESİSAT

Kayseri acil tesisat, Ev ve işyerlerinize sıhhi tesisat çekilmesi, boruların yenilenmesi veya komple sıhhi tesisat tadilatı hizmetimizle sizlerin yanındayız. 
Su tesisatı konusundaki bütün sorunlarınızı çözüyoruz. Bozulan musluklarınızı tamir ediyor, su kaçak ve arızalarınızı tespit ediyor, bütün su tesisatı tamirat işlerinizi yapıyoruz. 
İsteğinize göre evinizin su tesisatının komple (su tesisatı, atık su tesisası) yeniliyoruz.

Her türlü temizliğin su ile yapıldığı gibi her türlü hastalığın da su ile geleceği bilinen bir gerçektir. O halde suyu her an değişik amaçlar için insanların hizmetine sunan sıhhi tesisat denilen boru ağı sağlıklı yaşam için çok önemlidir. 


Call Now Buttonhemen ara