SEREL GÖMME REZERVUAR TAMİR SERVİSİ

SEREL GÖMME REZERVUAR TAMİR SERVİSİ

kayseri gömme klozet Serel servis hizmeti veren firmamız Serel marka mamüllerin Klozet Arızaları, Gömme Rezervuar Arızaları, Rezervuar İç Takım Arızaları, Kumanda Panelleri benzer biçimde temel arıza verebilecek mamüllerin servisini verebilmektedir. Arızalı ürünlerinizin tamiri olmayan durumlarda satış hizmetini de firmamızdan alabilirsiniz. Serel Ürünlerinizin bütün sıkıntılarında bizi arayarak malumat alabilirsiniz.Genel olarak Serel ürünlerde gözüken arızalar aşağıda belirtilmiştir. Serel Lavabolar Serel askılı Klozetler Serel Duş Sistemleri Serel Armatürler Serel Gömme Rezervuar Serel Kumanda Panelleri Serel Pisuar Serel Hela Taşları Yukarıda yer edinen bütün mamüllerin kayseride Serel Servisi hizmetini ustalaşmış ve uzman kadromuzla yapmaktayız. Her türlü probleminizde bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz. Genellikle arıza veren mamüller iç takınlar ve gömme rezervuarlar olmaktadır. Su kaçağı ve iç ekip arızalarında bizlere güvenebilir ve sizlere ürününüz ile alakalı iyi mi kullanılacağına dair bilgiler alabilirsiniz.

serel gömme klozet

SEREL GÖMME REZERVUAR İÇ TAKIM ARIZALARI

KAYSERİ Serel Gömme Rezervuar arızaları çoğu zamanekip veya test paneli arılarından meydana gelebilmektedir. Müşterilerimizin birçoğu Gömme rezervuarlarının su kaçırılmış olduğu yönünde şikayetlerle bizlere gelmektedir. Bunun çözümü çoğu zaman izolasyon kısmından meydana gelmektedir ve orada olacak herhangi bir probleminin çözümü rahat ve kısa zamanda çözülebilmektedir. Diğer bir sıkıntı iç takımla ilgilidir ve bununla alakalı deneyim araç-gereç desteğini firmamız sağlamaktadır.

serel marka gömme rezervuarınız su tasması yapıyosa samandırada arıza vardır klepe ve bosaltma grubu conta degisimi serel marka gömme askılı klozet tamir servisimiz kayserinin heryerine mevcuttur.

KAYSERİ SEREL SERVİSİ

kayseri serel servisi olarak Estetik ve Fonksiyonel serel Gömme Rezervuar, üstün kalitenin, güzel duyu ve fonksiyonellikle en güzel birleşimini sunmaktadır. 8cm. inceliğindeki gövdesi sayeinde 8,5 santimetre.’lik tuğla duvarla rahatça kullanılabilen rezervuarlar, 3-6 lt.’lik butonları ile su tasarrufu sağlar. Ek olarak Ultra Sessiz doldurma grubu ile yönlendirilmiş su akış tekniği uygulanan Smooth Gömme Rezervuarda dolum sesi duyulmaz. 247×165 mm.’lik küçük panelleri ile estetiktir; kendi kendini temizleyen valf mekanizmalı doldurma grubu sayeinde kireçli sularda bile sorunsuz olarak yıllarca üstün performans gösterir.serel Ufak ve kompakt doldurma grubunun elastik klipsi, boşaltma grubu ise elastik yapısıyla rahatça demonte edilebildiğinden montaj ve bakımı oldukca rahattır. Darbeye ve soğuğa karşı dayanıklı gövdesi dünya standartlarına sahip fonksiyonel iç malzemeleri, 0,2-15 bar geniş basınç aralığında emek harcama özelliği, ürünün üstün kalitesinin göstergesidir. Serel Smooth Gömme Rezervuar özel ve detaycı bir tasarıma sahip olup seramik kaplamadan daha sonra bile 180-230 mm. arasından değiştirilebilen saplama eksenleri ve aleni celse takılırken yahut aleni celse bakım amaçlı çıkartıldığında harç, toz vb. dökülmemesi için koruyucu plastik kanal bulunmaktadır. Ek olarak muflu boru için 110 mm.’lik adaptör takılı 90mm.’lik pis su çıkış dirseği ve pis suyun içme suyu şebekesine geri gitmesine göz yummayan vakum kırıcı özelliği mevcuttur.


Call Now Buttonhemen ara