KAYSERİ TEMİZ SU TESİSAT

KAYSERİ TEMİZ SU TESİSAT

Firmamız Kayseri su tesisatçısı olarak kırmadan robot cihazlarla su kaçağı bulma, tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmetleri vermekte olup zor günlerinizde hep yanınızda.Tıkalı Atık Su Gider Açma. Su ve kalorifer tesisatı tamiri. Bakır Boru kaynak işleri. Petek yıkama. Pimaş döşeme. Su ve doğalgaz tesisatı arızalarınız için sizlerin yanınızdayız.

Su tesisatçısı olarak, alanında oluşan su kaçaklarını kamera ile kırmadan ve dökmeden tespit edip tamirat işlemlerini sunan ve ayrıca tıkanıklık açmaktayız. Kayseri sıhhi tesisat , Melikgazi sıhhi tesisat , Kocasinan sıhhi tesisat.

KAYSERİ EVE TEMİZ SU TESİSAT

Su tesisatçısı ve su kaçağı üzerinde yoğunluk gösteren firmamız kanal açma, tıkanıklık açma gibi zor işlerde’de sizlerin taktirini kazanmıştır.

Firmamız kurulduğu günden buyana bünyesinde barındırdığı sürekli yenilenen makine ve ekipmanlarımızla teknolojinin takipçisi olmayı , işinde eğitimli ve en önemli vazgeçilmez bir şirket politikası haline getirilmiştir.

KAYSERİ EVE TEMİZ SU TESİSATI

Bina alt yapı , Pis su , Logar , Kanalizasyon gider tesisatı , Taahüt , Montaj , Arıza giderim hizmetleri. Kanalizasyon ve Atık su boru bağlantısı. Mutfak lavabosu , Banyo lavabosu , Wc pis su gideri tıkanıklıkları acil müdahale hizmetler.

Sıhhi tesisat kaçak ve sızıntılarının tespit ve onarımı , Bahçe , apartman ve villalara drenaj sistemi yapılır. 
Su Tesisatı Taahüt , Montaj, Bakım ve Onarımı
Yangın Tesisatı

Çamaşır , Bulaşık Makinesi Montajı 
Şofben , Termosifon Montajı ve Tamiri
Bahçe sulama tesisatları
Otomatik sulama sistemleri

KAYSERİ EVE TEMİZ SU TESİSATÇISI

Kayseri Özgüven tesisat, insan sağlığı ve çevre temziliğine verdiği önemden dolayı müşterilerimize en iyi hizmet ve kaliteli hizmet vermeyi kendimize görev edindik. Alanındaki gelişmeleri takip ederek kendini yenilemek ve sektördeki öncü virma haline gelmek için çalışmalarına büyük bir hız ve azimle devam etmekteyiz. 


Call Now Buttonhemen ara