SU KAÇAĞI TAMİR

SU KAÇAĞI TAMİR

Su kaçağı tamir, tespitini bulmak için kullanılan birden fazla yöntem vardır. Bu yöntemler, dairenin yer kaplamalarına ya da fayanslara hasar veren deneme yöntemi ve ileri teknolojinin faydalarından yararlanarak elde edilen noktasal tespit yöntemi olarak ayrılabilir.

Su kaçağı tamir, kaçakları ve sızıntıları büyük çoğunlukla eski binalarda meydana gelen bir problemdir. Eski yıpranmış kullanılan boruların yüksek basınca dayanıksızlığı ile su akıntısı problemleri oluşabilir. Fayansları kırarak bulunmaya çalışılan su akıntısının kaynağı çoğu zaman bu yöntemle verilen onca hasara rağmen bulunamayabilir. Bu sebeple günümüz teknolojisinin ilerlediği yer sayesinde tesisatçıların kullandığı cihazlar oldukça faydalı hale gelmiştir.

SU KAÇAĞI TAMİR KAYSERİ

Su Kaçağı Tamir Kayseri, günümüzde en faydalı ve hızlı çözüme ulaşmada en etkili yöntemlerden biridir. Eskiden su kaçağının kaynağını bulma amacıyla ulaşılmaya çalışılan borular artık kamera kullanımı sayesinde kolayca tespit edilebiliyor. Kameralı su kaçağı tespiti yapılırken birden fazla fayda elde edilebilen kameralı gelişmiş teknolojili cihazlar mevcuttur.

Su Kaçağı Tamir Kayseri, için kullanılan bir diğer cihaz olan Kanal/boru görüntüleme kameraları ile de atık su borularının içi görüntülenebilir. Böylelikle pimaş hattındaki tüm sorunlar tespit edilebilir hale gelir. Atık su borularındaki su kaçaklarının tespit edilebilmesinin dışında tıkanıklık gibi durumlarda da sıkça yardımına başvurulan cihazlardan biridir.

SU KAÇAĞI TAMİR KAYSERİ TESİSATÇI

Su Kaçağı Tamir Kayseri Tesisatçı, Temelde ısıyı esas alan bu görüntüleme cihazı ile kalorifer tesisatı, sıcak su tesisatı gibi sıcak suyun geçtiği boruların konumunun tespit edilebilmesi amacıyla kullanılır. Termal kamera ile su tesisatının geçtiği bölgeler tespit edilir ve akustik dinleme cihazı ile noktasal tespitin yapılmasından önce ilk aşama tamamlanmış olur.

Su Kaçağı Tamir Kayseri Tesisatçı, Su akıntısının kaynağının tespiti yapılırken ileri teknolojiye sahip bu kameralar sayesinde yerdeki fayans ya da döşemelerde herhangi bir kırma, dökme yapılmadan çok daha hızlı ve kolay bir şekilde uzman ekipler tarafından problem tespiti sağlanır. Sorunun çözüm aşaması da tespit tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde sonuca eriştirilir. Su sızıntısı problemi yaşadığınızda, zaman kaybetmeden uzmanlardan yardım almanız tavsiye edilir.


Call Now Buttonhemen ara