BANYO GİDERİ AÇMA

  • -

BANYO GİDERİ AÇMA

  • Banyo gideri açma,
  • Çamaşır makinesi hortumlarında bulunan filtre ucunda ve sıkma yapan atıklar, iplik ve bez bağlantıları, düğme ve madeni paranın direk banyo giderine gitmesiyle gideri tıkar.
  • Banyo gideri, içine atılan ıslak mendillerden, tuvalet kağıtlarından, poşetlerin gidere atılmasından ve giderdeki yanlış eğimlerden gider borusu tıkanabilir.
  • Banyo gideri açma, sabun artıklarından, kıl ve saç gibi atıklardan tıkanmaktadır.
  • Banyolarda ustaların gider hatlarını yanlış kurgulanmasından, eğim verilmemesinden sık sık tıkanabiliyor.
  • Küvet ve duş kabin gibi yerlerde, giderdeki süzgeçlerin olduğu, katı atıkların gidere ulaşması ile tıkanıklık olabilmektedir.

BANYO GİDERİ TIKANINCA NASIL AÇILIR?

BANYO GİDERİ TIKANINCA NASIL AÇILIR? Geçmiş zamanlarda, banyo tıkanıklıkların yeri kırılarak bulunabilirdi. Şimdi ise kameralı görüntüleme cihazları ve tıkanıklık açma robotları ile tadilatsız bir şekilde banyo gider tıkanıklıkları açılmaktadır.

BANYO TIKANIKLIĞINI NASIL AÇIYORUZ ?

Tıkalı banyo giderini açmak için firmamız öncelikle tıkalı olan gideri nelerin tıkadığını tespit edebilmek için kameralı görüntüleme sistemleri kullanır ve daha sonra tıkanıklık açan cihazlarımız ile banyonuzda ki tıkanan bölge, kırılmadan herhangi bir tadilat gerektirmeden kısa süre içerisinde açılır.

BANYODA OLUŞAN KOKUYU NASIL ÖNLEYEBİLİRİM?

Yaz aylarında daha az kullanılan tıkanan tuvaletlerde, bu kokuların yayıldığını daha sık görürüz. Lağım kokusu atık su gider sistemindeki atıkların bozulması ile koku daha çok yoğunlaşır. Hatta bu esnada çürüme ile ortaya lağım gazı çıkar. Bu gaza çoğu bölgede metan gazı da denilir.
Lağımlar ve atık su sistemi ile bağlantılı herhangi bir sorunda, kırık veya çatlakta sistemdeki gaz ve buharın dışarı kaçması muhtemeldir. İleri seviyede bir metan gazına maruz kalan kişi zehirlenebilir.

SERVİS GARANTİSİ

Tıkanık sorunlarına ürettiğimiz çözümler müşteri isteğine göre kalıcı ya da geçici olabilir. Fakat değişmeyen bir şey vardır her zaman yaptığımız işlerle ilgili servis garantisi vardır.

Müşteri Memnuniyeti

Bir müşterinin yaptıracağı işte dikkat edeceği en önemli hususlar söylenilen vakitte işin yapılması ve işlem sonunda yapılan işlerin bizim sorumlu olduğumuz kısmına garanti verilmesidir. Bu iki kriterde firma olarak en hassas olduğumuz konulardır.


Call Now Buttonhemen ara